Zwiedzamy Łużyce
„Zwiedzamy Łużyce” W słoneczny wtorek K.T. „Dokąd…?” razem ze Stowarzyszeniem Kobiet Nysa” i sympatykami obu Stowarzyszeń wybraliśmy się zwiedzać Łużyce. Pierwszym naszym celem był punkt widokowy przy byłej kopalni węgla brunatnego. Teren ten będzie...

